Kubki z nadrukiem jako produkt jednorazowy

Kubki z nadrukiem

Kubki z nadrukiem

Bardzo często odbywają się akcje promocyjne w marketach, które polegają na częstowaniu klientów produktami. Dotyczy to oczywiście przede wszystkim tych marek, które oferują produkty spożywcze. Nie mniej jednak warto w takiej sytuacji zadbać nie tylko o to, by każdy miał możliwość spróbowania chociażby jogurtu czy jakiegoś napoju, ale w czym zostanie ten produkt podany. Jak najbardziej w takiej sytuacji będziemy mieli do czynienia z naczyniami jednorazowymi, które są znacznie wygodniejsze w użyciu w takim miejscu. Nie oznacza to jednak, że koniecznie musimy wybierać zwykłe kubki czy inne naczynia, które są dostępnie do kupienia w każdym sklepie. Warto sprawić, by i one stanowiły element kampanii promocyjnej.Przede wszystkim na wszelkiego rodzaju akcjach promocyjnych, na których odbywa się degustacja muszą być naczynia jednorazowego użytku. W tym jednak ja najbardziej można wykorzystać kubki z nadrukiem. Dzięki temu nawet naczynie będzie spójnym elementem kampanii reklamowej. Nie mniej jednak zanim to nastąpi należy dokładnie przygotować kubek do tego zadania. Oczywiście najlepiej rozpocząć od ustalenia, jak ma on wygląda. Wszak nawet jednorazowe naczynia mają różne kształty, a na to wpływ można mieć tym bardziej że jest to produkt wykonywany specjalnie na promocję.

Wiele tutaj zależeć będzie głównie od tego jaki rodzaj produktu będzie degustowany. Wszak nieco inaczej będą wyglądały kubki z nadrukiem do jogurtów czy innych gęstych produktów, a inaczej do kawy, herbaty czy zimnych napojów. Dlatego właśnie prace nad takim elementem promocyjnym zaczyna się od tego ustalenia.

Z racji tego, że na degustacji otrzymuje się niewielkie porcje produktu, same Kubki z nadrukiem również będą niewielkie. W związku z tym warto ograniczyć się jeśli chodzi o treść nadrukowaną. Najlepiej zatem jeśli na kubku znajdzie się jedynie sporych rozmiarów i dobrze czytelne logo marki, które prowadzi degustacje. Można także umieścić tam nadruk nawiązujący do produktu, który w ten sposób jest promowany.